​​​​​​​Už to bude nějaký ten pátek, co se věnuji designu, tvorbě nových brandů a přípravě kampaní. Začala jsem už na gymnáziu, na vysoké jsem zjistila, že mě grafika fakt baví a že je to lepší než programování nebo sítě. 

Jako první mě cesta vedla do McCann Prague, kde jsem začala v BTL jako Account Executive pro Vodafone. Po roce se mi podařilo ukázat co ve mě je díky práci na kampani #jetovtobě a dostat se do ATL jako Junior Art Director taktéž pro Vodafone. 

Dále mě cesty zavedly do Apploud Digital a Brandmark Boutique, kde jsem rozšířila své znalosti o DTP, tvorbu identit, online bannery, sociální sítě a weby. Ale především moje hlavní práce byla práce na BMW a MINI pro celou ČR, včetně distributorů. Mezi jiné brandy patřil Unilever, Red Bull, Gravelli a Ataccama. Na svět jsem pomohla brandům jako MeetMe 23, nebo Čerstvě utrženo

Po založení vlastní firmy Aneli Creative Studio jsem si šáhla už prakticky na vše, co jen je možné v reklamě, ale moji láskou i přes všechno zůstaly tiskoviny a brandbuilding. To jsem si mohla asi nejvíc užít na rebrandingu pro cestovní ruch Regionu Liberec nebo Kovoprojektu Brno. Zároveň jsem mohla pomoci i malým firmám rozjet jejich cestu v podnikání a do začátku jim kromě pusy na čelo dát grafickou identitu od loga, přes tiskoviny, web nebo komunikaci na sociálních sítích, ale vždy na míru jejim potřebám. A aby ta práce byla ještě trochu pestřejší, spolupráce s Albi mě přivedla k sazbám deskových her, což pro zapáleného deskovkáře byla třešnička na dort.

V současné chvíli působím v Dentsu Creative jako Graphic Designer a starám se společně s týmem výhradně o Generali Česká Republika. Od tiskovin, přes online po televizi. 
Back to Top